Loading...
گردشگری

بهار به کجا سفر کنیم؟

هاوایی

بهترین تورهای نوروز ۹۸ از اواسط زمستان رزرو می شوند و همه ظرفیت ها پر می شوند، در همان یکی دو روز مانده به نوروز کمتر توری پیدا می شودکه هنوز جای خالی داشته باشد.

فصل بهار که عروس همه فصول است همه را به وجد می آورد و طبیعت همه را به سوی خود می کشاند. در نوروز می توان به کشورهای زیادی سفر کرد و بهار را تماشا کرد. معمولا هر هر جایی می توان تفریحی کرد و از کاری لذت برد. طبق آن چیزی که به مزاج شما سازگار است می بایست مقصد سفر را برگزینید تا نهایت لذت را ببرید.

در ادامه به مرفی مقاصد مختلف و کارهایی که می شود آنجا انجام داد می پردازیم، توجه داشته باشید که همه این مقاصد برای گردشگری بهاری یا سفر نوروزی مناسب می باشند اما تفریحاتشان متفاوت است.

گردشگری خوراک در آستین تگزاس

شهر آستین در تگزاس بهترین جا برای خوردن و آشامیدن است. در اینجا می توانید انواع غذاهای خوشمره و نوشیدنی های ناب را بخورید. در اینجا گردشگری غذا بسیار رونق دارد و می توان غذاهایی مثل نخودهای سبز سرخ کرده و مرغ های آبدار سرخ کرده را بارها خورد و دل زده نشد.
در این شهر رستوران های مشهور بسیاری وجود دارند همچنین کافه و گالری های هنری محل تجمع توریست ها در آستین هستند.

گردشگری خوراک
گردشگری خوراک

موج سواری در تودوسانتو – مکزیک

اگر اهل ماجراجویی و هیجان هستید کجا بهتر از سواحل متلاطم تودوسانتو در مکزیک می توانید موج سواری کنید؟ اینجا بزرگترین موج ها را دارد و بهشت موج سواران محسوب می شود. برای یافتن موج مناسب لازم نیست در منظقه خاصی منتظر بمانید همه جا مواج است و مناسب برای تفریح.

غذاهای دریایی – چارمستون، کارولینای جنوبی

شهر ساحلی چارمستون در جنوب آمریکا قرار گرفته و طبیعتا سواحلی تقریبا استوایی دارد و برای خودش بهشتی در کارولینای جنوبی محسوب می شود در اینجا علاوه بر سواحل بی نظیر می توان انواع غذاهای دریایی را میل کرد و از تنوعشان هم لذت برد. به این شهر لقب افسونگر داده اند چون به راستی مسافرین را افسون می کند که در آنجا بمانند!

پیاده روی در بیگ آیلند – هاوایی

هاوایی بیشتر به خاطر سواحل زیبایش شهرت دارد و مناظر بی نظیری که دارد همواره سوژه دوربین عکاسان بوده است. آنقدر خوش آب و هوا و زیباست که پیاده روی در آن کسی را خسته نمی کند. وقتی به هوایی می روید همه را در حال پیاده روی خواهید دید، تفریحی ارزان و سالم. مناطر آنقدر جالبند که حیفتان می آید با ماشین از کنارش رد شوید از این رو همه مشغول پیاده روی و عکاسی هستند. در این منطقه راهنماهایی برای پیاده روی و کوهنوردی در کوه های آتشفشانی وجود دارند.

مقاصد فرهنگی در آمستردام

هلندی ها ذوق هنری و فرهنگی دارند از این رو شهر آمستردام پایتخت هلند مقصدی برای سفر فرهنگی می تواند باشد. موزه گردی و بازدید از گالری های هنری در کنار رستوران های پر مخاطب و همچنین مناظر بکر و دیدنی های زیبا در کنار معماری های با شکوه همگی دلایل خوبی برای سفر به آمستردام هستند.

مد، هنر و خرید در لندن

کسانی که اهل خرید و مد هستند هم لندن را انتخاب می کنند! در لندن مدهای روز را می توانید ببینیند و پیش از هر کسی لباس های روز را خریداری کنید. اینجا پر است طراحی های جدید و مدهایی که به تمام دنیا صادر می شوند. البته لندن جاذبه های بسیاری دارد که همه نوع افراد را می تواند راضی کند و مد و هنر یکی از آنها هستند.

آریزونا
آریزونا

مناظر هنری– اسکاتسداله، آریزونا

ایالت آریزونا بسیار با شکوه و زیباست اما مناظر هنری را می توان در اسکاتسداله که یکی از مناطق گردشگری آریزونا است یافت. یکی از جاذبه های گردشگری منطقه، جایی که کوهنوردها حدود 390 متر را از میان صخره هایی با سنگ های قرمز صعود می کنند و پاداش تحمل خستگی راه، تماشای مناظر فوق العاده عالی دره زیر پا است و هر کسی نمی تواند از پس این صعود برآید.

ورزش های ساحلی در جزیره آملیا – فلوریدا

ورزش های ساحلی طرفداران بیشماری دارد. برای هر سن و سال و سلیقه قطعا تفریحی ساحلی در جزیره آملیای فلوریدا سافت می شود. آفتاب گرفتن، شنا، موج سواری، قایق سواری، قواصی، والیبال و دیگر ورزشهای ساحلی در آملیا به راه است. هرچند اینها تفریحات تابستانی هستند اما در این منطقه بهار هم می توان از چنین تفریحاتی بهرمند شد.