Loading...
گردشگری

میهمان نوازی رویکرد چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری

چهارمین جشنواره مشارکت ملی

مریم سلمانیان، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد میهمان‌نوازی برگزار می‌شود.

چهارمین جشنواره مشارکت ملی
چهارمین جشنواره مشارکت ملی

مریم سلمانیان در گفت و گویی با دعوت از هم استانی ها برای شرکت در جشنواره ی مشارکت ملی گردشگری اظهار داشت: علاقمندان می‌توانند در چهار بخش از جمله فیلم، عکس، ایده و سفرنامه ‌نویسی در این جشنواره شرکت کنند.
وی با اشاره ی مستقیم به این موضوع که زمینه ی اصلی این جشنواره “میهمان‌نوازی” است، ادامه داد: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره سی و یکم مرداد ماه امسال است.
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان تاکید کرد: علاقمندان برای ارسال آثار و کسب اطلاع از جزئیات بیشتر در رابطه با این جشنواره می توانند وارد پایگاه اینترنتی جشنواره به آدرس http://irantourismfestival4.ir شوند.
وی گفت: با توجه به اینکه صنایع‌ دستی و میراث‌ فرهنگی و تاریخی، موضوعات و مسائل مرتبط با حوزه گردشگری هستند، شرکت‌کنندگان می‌توانند از عناصر موجود در این حوزه‌ها به‌عنوان دست‌مایه آثار خود استفاده کنند.
سلمانیان با اشاره به اهدای هدایای نفیس به برگزیدگان این جشنواره گفت: علاوه‌ بر جوایز نقدی و هدایای صنایع‌ دستی، با همکاری صندوق کارآفرینی امید، برگزیدگان برای دریافت وام با کارمزد چهار درصد به این نهاد معرفی می‌شوند.
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در نهایت اظهار داشت: استان سمنان در بخش های مختلف این جشنواره مشارکت قابل توجهی داشته باشد.