Loading...
رزرو هتلمعرفی هتل

هتل های نزدیک به حرم در مشهد

هتل آپارتمان گلاره مشهد

یکی از شهر های گردشگری مذهبی کشور ایران، شهر مشهد است که اکثر افرادی که عازم سفر به مشهد هستند جهت زیارت حرم امام رضا (ع) این شهر مقدس را انتخاب می نمایند‌. پس برای مسافرانی که این شهر را برای سفر انتخاب می نمایند امکانات رفاهی و تفریحی هتل ها اهمیتی ندارد و فقط نزدیک بودن به حرم امام رضا و قیمت پایین اقامتگاهشان مهم است. در این مطلب به سراغ هتلهای نزدیک حرم مشهد رفته و  ۵ مسافر خانه و هتل آپارتمانی که به حرم مطهر نزدیک ‌می باشند را معرفی می کنیم.

هتل آپارتمان قصر نوین مشهد

هتل آپارتمان قصر نوین در نزدیکی حرم امام رضا واقع شده است به گونه ای که اگر پیاده بخواهید به حرم بروید تنها یک ربع پیاده روی کافی خواهد بود‌. اگر با ماشین بخواهید به حرم بروید ۷ الی ۸ دقیقه بیشتر طول نخواهد کشید. این هتل آپارتمان بین خیابان های ۹ و ۱۱ انان رضا واقع شده است. به دلیل مناسب بودن قیمت این هتل آپارتمان و موقعیت مکانی مناسبی که دارد و امکانات رفاهی که دارد جز هتل آپارتمان های محبوب مشهد مقدس شناخته شده است.

هتل آپارتمان قصر نوین مشهد
هتل آپارتمان قصر نوین مشهد

هتل آپارتمان قصر شمس مشهد

هتل آپارتمان قصر شمس در سال ۱۳۹۴ افتتاح شده و فاصله ی چندانی با حرم امام رضا ندارد. یکی از هتل های نوساز و پرطرفدار مشهد است. اگر قصد خرید دارید می توانید از بازار رضای مشهد که از نزدیک ترین مراکز خرید به هتل آپارتمان قصر شمس است، خرید کنید. می توانید تمامی سوغاتی ها و وسایلی را که نیاز دارید از این مرکز خرید تهیه نمایید. علاوه بر آنکه این هتل آپارتمان موقعیت مکانی خوبی دارد، امکانات رفاهی خوبی را برای مسافران عزیز مهیا نموده است. یکی از دلایل مهمی که مسافران این هتل را برای اقامت انتخاب می کنند، ساختمان نوساز هتل آپارتمان شمس است.

هتل آپارتمان قصر شمس مشهد
هتل آپارتمان قصر شمس مشهد

هتل اسپینو مشهد

یکی از هتل آپارتمان های نوساز شهر مشهد هتل آپارتمان اسپینو می باشد که در سال ۱۳۹۳ افتتاح شده است و با وجود پایین بودن قیمت رزرو اتاق، امکانات رفاهی بسیار خوبی را برای مهمانان فراهم آورده است. اگر در این هتل اقامت دارید می توانید از سونا و جکوزی، اینترنت رایگان، تاکسی سرویس و امکانات رفاهی دیگر این هتل استفاده نمایید. فاصله ی این‌هتل تا حرم به وسیله ی ماشین تنها ۱۰ دقیقه است.

هتل اسپینو مشهد
هتل اسپینو مشهد

هتل آپارتمان گلاره مشهد

هتل آپارتمان گلاره در خیابان امام رضا ۲ واقع شده است و حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی کافی است تا از هتل آپارتمان به حرم امام‌رضا برسید. به دلیل آنکه هتل ها و هتل آپارتمان های زیادی در خیابان امام رضا واقع شده اند، در این خیابان رستوران ها و کافه های زیادی ساخته شده است و با وجود آنکه رستوران هتل بهترین غذا ها را سرو می کند، اما می توانید از منو ی متنوع رستوران های خیابان امام رضا نیز استفاده کنید.

هتل آپارتمان گلاره مشهد
هتل آپارتمان گلاره مشهد

هتل آپارتمان هورام

هتل آپارتمان هورام دارای سوییت های بسیار مناسب و تمیزی هستند که مسافران می توانند ساعاتی را در آن سپری کنند.  این هتل آپارتمان معروف با فاصله ی ۷ دقیقه به وسیله ی ماشین تا حرم قرار گرفته است. اگر به پارک رفتن و پیاده روی علاقه دارید می توانید به پارک میرزا کوچک خان بروید و ساعاتی لذت بخش را برای خود رقم بزنید. قیمت مناسب و موقعیت مکانی فوق العاده ای که این هتل آپارتمان دارد گزینه ای مناسب برای اقامت در مشهد است.

هتل آپارتمان هورام مشهد
هتل آپارتمان هورام مشهد