Loading...
رزرو هتلمعرفی هتل

هتل شایگان کیش

هتلهای کیش | هتل شایگان کیش

اگر قصد سفر به جزیره ی زیبای کیش را دارید بهتر است هر چه زودتر برای انجام این سفر اقدام کرده و برنامه ریزی های اولیه را انجام دهید. با سپری شدن چند ماه آینده و گرم شدن هوا سفر به کیش دیگر چندان چنگی به دل نخواهد زد. برای رزرو هتل در کیش، نیز بهترین هتل های ایران را در لیست گزینه های خود خواهید داشت. اگر شما مایل به سفر به این جزیره هستید و قصد دارید تا از میان هتلهای کیش، در یکی از بهترین ها اقامت کنید، در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید.

برای تهیه ی بلیط هواپیما و سفر به کیش، بهتر است با خرید آنلاین بلیط هواپیما از شرایط ویژه ی این نوع خرید بلیط هواپیما استفاده کنید.


جزیره ی کیش به واسطه ی دارا بودن جاذبه های گردشگری بسیار، از بهترین مقاصد گردشگری محسوب می شود و برای اسکان مسافران تعداد زیادی هتل را نیز در خود جا داده است، هتل های بی نظیر و با کیفیتی که بعضا نام خود را در لیست برترین های خاورمیانه جا داده است.

یکی از این هتلها، هتل شایگان است. این هتل 5 ستاره از هتل های معروف کیش است و البته در لیست هتل های گران این جزیره ی زیبا نیز قرار دارد. هتل شایگان کیش در سال 1381 در نوار گردشگری ساحل زیبای کیش این هتل در مساحتی به وسعت 15 هزار متر مربع ساخته شد. در این هتل تعداد 140 اتاق و سوئیت در مجموع 6 طبقه اقامتی ساخته شده است که هر یک از آنها از دکوراسیون طراحی منحصر به فردی بهره مند شده اند تا هر سلیقه ای را راضی کند، ضمنا تمامی اتاقهای این هتل 5 ستاره از امکانات ویژه برخوردار شده اند تا آسایش را برای مسافران به ارمغان آورند.

قرارگیری هتل شایگان در خط ساحلی شرقی کیش، موقعیت بسیار خوبی را فراهم آورده است تا مسافران بتوانند به مراکز تجاری و تفریحی این جزیره به راحتی دسترسی داشته باشند. از جمله ی این مراکز پردیس یک و دو، بازار مرکز تجاری، پانیذ، هایپر مارکت و نزدیکی به دریا، اسکله، اماکن تفریحی و گردشگری، ادارات و بانک ها هستند.

هتلهای کیش | هتل شایگان کیش
هتلهای کیش | هتل شایگان کیش
هتلهای کیش | هتل شایگان کیش
هتلهای کیش | هتل شایگان کیش
هتلهای کیش | هتل شایگان کیش
هتلهای کیش | هتل شایگان کیش