Loading...
ایرانگردیرزرو هتلگردشگریمعرفی هتل

تفرج در گرگان

رزرو هتل / هتل بوتانیک گرگان

به شهر گرگان در استان گلستان می رویم. این شهر شمالی دارای آب و هوایی معتدل و پوشیده از کوه، جنگل، چمنزار، دشت، شوره زار، رودخانه، تالاب، جلگه و زمین های کشاورزی می باشد. اگر به شهر گرگان سفر می کنید، برای رزرو هتل پنج ستاره در این شهر به سایت رزرو هتل آنلاین پین تا پین مراجعه کرده و از تخفیف رزرو هتل برخوردار شوید.

www.pintapin.com

در سفر به گرگان اگر موفق به خرید بلیط لحظه آخری هواپیما شوید، می توانید یک سفر هوایی با قیمتی ارزان تر را تجربه سازید.

هتل بوتانیک

هتل 5 ستاره ی بوتانیک در کیلومتر 10 جاده ی گرگان ساری، روبروی روستای نودیجه واقع شده است. هتل بوتانیک در باغی بزرگ به مساحت 4 هکتار قرار گرفته، این باغ دارای پوشش بسیار متنوعی از درختان و گل و گیاهان متنوع و مختلفی می باشد.

رزرو هتل / هتل بوتانیک گرگان
رزرو هتل / هتل بوتانیک گرگان

نزدیکی هتل بوتانیک به بندر ترکمن، آن را در موقعیت مکانی بسیار مطلوبی قرار داده است.
اتاق ها و سوئیت های هتل پنج ستاره ی بوتانیک گرگان شامل اتاق یک تخته، اتاق دو تخته ی تویین، اتاق یک تخته ی دو نفره، اتاق دو تخته ی دابل، سوئیت کوئین دو تخته، سوئیت دولوکس و اتاق سه تخته می شود.

رزرو هتل / هتل بوتانیک گرگان
رزرو هتل / هتل بوتانیک گرگان

در اتاق ها و سوئیت های هتل بوتانیک یخچال، تلویزیون، چای ساز، صندوق امانات، سشوار، ماهواره، مایکروفر، تلفن اختصاصی، ماشین لباسشویی و اینترنت وای فای پرسرعت قرار داده شده است.
همین طور هتل پنج ستاره ی بوتانیک در محوطه ی خود دارای چندین استخر، زمین تنیس و فضای مخصوص بازی کودکان می باشد.

رزرو هتل / هتل بوتانیک گرگان
رزرو هتل / هتل بوتانیک گرگان

 

رزرو هتل / هتل بوتانیک گرگان
رزرو هتل / هتل بوتانیک گرگان

سفر به هر نقطه از شمال کشور با تماشای چشم اندازهای فوق العاده از استان سبز گلستان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. 150 هکتار از شهر گرگان را بافت تاریخی و کهن تشکیل داده که از لحاظ ارزش معماری و تاریخی پس از شهرهای اصفهان و یزد قرار گرفته است.
بافت قدیم شهر گرگان در دوران حکومت قاجاریه بسیار آباد بوده و با 6 محله ی دربنو، میخچه گران، سبزه مشهد، میدان، سرچشمه، سرپیر و نعلبندان نام گذاری و تقسیم شده بود. هنوز نیز اگر در شهر گرگان و محله های قدیمی آن بگردید با این اسامی روبرو خواهید شد.

جاذبه های طبیعی گرگان

شهر گرگان پوشیده و مملو از جاذبه های طبیعی می باشد. اگر به منطقه ی لاملیج سرکلاته برویم، با آبشار زیبای لاملیج به ارتفاع 81 متر روبرو خواهیم شد.
روستای گناره، روستای قرن آباد و روستای کفشگیری از دیدنی ترین و زیباترین روستاهای گرگان هتسند. در هر یک از این روستاها می توانید یک شبانه روز کامل را به گشت و گذار و لذت بردن از فضای بی نظیر و رویایی آن ها بپردازید.
در جنوب شرقی گرگان، جنگل توسکستان قرار گرفته است. در این جنگل یک بام به نام بام جهان نما وجود دارد. برای رسیدن به این بام جهان نما می باید از جاده ها و مسیرهای پرپیچ و خمی عبور کنید. بیشترین درختان جنگل انبوه توسکستان را درختان ارس تشکیل می دهند، البته صدها گونه ی گیاهی دیگر نیز در این جنگل یافت می شوند. همین طور یک رودخانه ی پرآب از دل جنگل توسکستان عبور کرده و که حال و هوای بی نظیری به این مکان بخشیده است.
از دیگر دیدنی ها و مناطق گردشگری گرگان می توان به پارک جنگلی ناهارخوران، آبشار باران کوه، آبگرم زیارت، پارک جنگلی قرق، آبشار رنگو، جنگل شصت کلاته، منطقه حفاظت شده جهان نما، منطقه شکار ممنوع چلچلی، سد گلستان، گرگان رود، زرشک رود، کوه تل انبار، رودخانه قره سو، منطقه گردشگری توسک، آبشارهای دره تل انبار، آبشار نومل، آبشار شصت کلاته، کاروانسرای رباط سفید، روستای زیارت، خانه امیر لطفی خان و… اشاره کرد.
گرچه در فصل تابستان آب و هوای مناطق شمالی کشور گرم و شرجی می باشد، اما باز هم در جنگل های مرتفع این بخش نسبتا خنک تر شده و می توانید سفرهای دسته جمعی و گردشگری های به یاد ماندنی در این مناطق داشته باشید.