Loading...
خواندنی ها

همه چیز درباره مهره مار

مهره مار در اولین برخورد شاید مساله ای خرافاتی بنماید ولی علم نوین متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته و جدید بشر است و واقعیات پنهان بسیاری از موضوعات را کشف و اثبات می نماند و علم سنگ درمانی یکی از شاخه های بسیار جزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد بشر را حل کند در خصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نطر میکند:
هر شیء در جهان هستی به واسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد و برآیند این انرژی های نهفته منتشر شده از اجسام و اشیاء بصورت بسیار موثر و قابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می آورند که در قرآن هم از آن یاد شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان و زمین در آسمانها با ستونهای نامریی به اذن خداوند قادر متعال یادشده است.

مارهای نر و ماده به دلیل وضعیت خاص آناتومیک خود از شرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیدا کنند و بر آن وضعیت فائق آیند. و با این عمل ادامه بقاء یابند. خداوند متعال متابولیسم بدن مار را به گونه ای آفریده است که در طول سال یک ترشح استخوانی از جنس شاخ بر روی سر خود همانند پینه ترشح می نماید که دارای بیشترین بار مغناظیسی نسبت به سایر اجسام و اشیاء است و بصورت تک قطبی است که آن را بنام مهره مار می شناسیم.

مهره مار در مارهای نر بار مثبت و در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک دو جفت را بسوی هم جذب نموده و مقاربت برای ادامه نسل را باعث میگردد. اندازه این مهره ها حدودا به قدر 2 عدد لپه معمولی است. بعد از عمل جفت گیری این مهره ها از سر مار جدا شده و بر زمین می افتد اگر فردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفت گیری کننده را از آن خود نموده و 40 روز با خود داشته باشد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده و تقویت میشود و فرد دارنده بواسطه آن میدانی به مراتب وسیع تر و قویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع می نماید که آثار بی شماری را برای آن ناشی میگردد.

1. بار مغناطیسی یاد شده اعصاب را به طرزی ریلکس و آرام می نماید و استرس های آگاهانه و استرس های ناخودآگاه را می زداید که دارنده تاکنون آن را تجربه نکرده است. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس و آثار دیگرش بر فرد به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت می کند و در این حالت است که افراد هر چه مغرض تر و هر چه عصبانی تر باشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام می شوند و چون این حالت را مدام در حضور شما احساس می کنند شیفته شما می شوند و مدام دوست دارند در حضور شما باشند و از آرامش نایاب شما بهره مند گردند.

2. به دلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها مصون خواهید بود تاثیر بسیار بالای آن در تسکین دردها هم برای استفاده کننده و هم مخاطبانی که در کنار شما هستند و نیز اثر قاطع آن بر از بین بردن جوش های صورت و زیباتر کردن چهره به اثبات رسیده است.

3. خاصیت مغناطیسی آن در از بین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه (موبایل) و دکل های مخابراتی و تلوزیونی و نیز کابل های فشارقوی و لوازم خانگی و تمامی مواردی از این دست دیگر از خصوصیت های منحصر به فرد مهره مار است.

تجار و سیاست مداران و چهره های کاریزماتیک در سطوح بالا در کشورهای خاورمیانه خصوصا شیوخ و بزرگان عرب مهره مار را به عنوان رازی سر به مهر با خود دارند اما فناوری اطلاعات و اینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری و مختص افراد خاص باقی نماند. در برخی مناطق همچون آذربایجان افرادی محلی وجود دارند که نسل اندر نسل به تهیه مهره مار می پردازند.

مهره مار چگونه به دست می آید؟
مهره مار به دست مارگیران و حادثه جویان بسیار حرفه ای و از جان گذشته ای که روزها و شبها را در کوه ها و دشت ها سپری می نمایند به دست می آید. این مارگیران در مواقع مناسب و پس از جفت گیری مار موفق به بدست آوردن مهره مار می شوند.

مارها پس از جفت گیری در یک مکان خاص و در طبیعت آزاد و در صورتی که به دور از چشم همگان باشد پس از اتمام جفت گیری قطعه ای استخوانی را در محل جفت گیری رها می سازند که به آن مهره مار یا محبت مار می گویند. این قطعه استخوانی از نیروی بسیار قوی مغناطیس حیوانی برخوردار بوده و دارنده آن دارای محبوبیت و مقبولیت بسیار می گردد. قطعات دیگر نیز در زمان های مناسب دیگر و پس از کشتن مارها به دست می آید.

بطور کلی خواص اصلی نیروی فوق العاده مار در مهره مار نهفته است و به همین دلیل گاهی تنها دو عدد مهره مار به انضمام نیش مار به فروش می رسد. دو عدد دندان مار نیز خواص بسیار نیرومندی در ایجاد شانس و طالع نیکو داشته و دارنده آن ها از شانس و بخت بسیار خوبی برخوردار می شود.

آزمایش اصالت مهره های مار
چگونه بدانیم مهره مار اصل است یا خیر؟ برای این که شما از قابلیت های جادویی این مهره ها باخبر شوید باید بدانید که آزمایش اصالت مهره های مار به صورت زیر انجام می گردد:

1. به همراه مهره مار نیش مار و دندان مار را برای رفع شبهات احتمالی بررسی کنید.

2. اگر دو عدد مهره مار اصل را در ظرفی حاوی سرکه خالص انگور (تاکید میکنیم سرکه کاملا خاص انگور) قرار دهید (حتما به سمت کف صاف مهره مار در ظرف قرار دهید تا حرکت و رقص مهره مار ممکن شود) خواهید دید که این دو مهره مار پس از مدتی حرکت نموده به همدیگر نزدیک شده و به هم می چسبند! زمان حرکت کردن و به هم چسبیدن آن ها ممکن از از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر باشد و این هم به دلیل شرایط فیزیکی و روحی مارها در زمان جفت گیری می باشد. البته گفته شده است پس از انجام این آزمایش مهره های مار خاصیت جادویی خود را کمی از دست می دهند (معروف به قهر مهره مار) اما خاصیت اصالت آن تا ابد باقی می ماند به طوری که اگر هزاران بار هم این تست را با فواصل زمانی انجام دهید باز این صحنه زیبا را خواهید دید.

3. در زیر مهره مار اصل نقش خاصی خواهید دید که همزمان با رشد مار تشکیل می شود که ساده ترین راه تشخیص است.

مهره مار طبیعی چگونه تهیه میشود؟
یکی از مهم ترین سوالات شما چگونگی تهیه مهره مار (اصلی) است؟ نوعی ترشح طبیعی بر بالای سر مار (نر و ماده) هنگام جفت گیری آغاز میشود و به سرعت سفت و مستحکم (به سختی سنگ) میشود که به آن مهره مار می گویند، در روش تهیه سنتی پس از جفت گیری مار در طبیعت و یا در محل زندگی آن ها مهره ها ی مار جمع آوری می شوند که به دلیل سختی کار ممکن است با قیمت های بالایی (با توجه به ارزش های بالای این مهره ها) به فروش می رسند، در این روش مشکل اصلی امکان جفت نبودن مهره های مار است.

در روش مدرن تر نژادهای از مار که بیشتر جفت گیری کرده و بهترین مهره مار را تولید میکنند جمع آوری شده و به صورت جفت جفت نگهداری می شوند و در شرایط مناسب آب و هوایی و تغذیه قرار می گیرند تا جفت گیری بیشتر داشته باشند و تمام مهره های آن ها جمع آوری شود، از جمله مزایای این روش جفت بودن قطعی مهره های مار و قیمت تمام شده بسیار پایین آن است. مهره مار در برخی از کشور های خارجی مخصوصا هندوستان و کشور های عربی اهمیت و ارزش بسیار بالاتری نسبت به ایران دارد.

هنگام خرید مهره مار به چه نکاتی دقت کنیم؟
1. یکی از مهم ترین نکاتی که خریدار مهره مار را تهدید میکند عدم وجود اطلاعات کافی در مورد مهره مار است. برخی از خریداران به دلیل اینکه تاکنون مهره مار را ندیده اند ممکن است هر کالایی را به عنوان مهره مار با هر قیمتی خریداری کنند.

2. دومین مورد اساسی برای تهیه مهره مار جفت بودن مهره ها از یک جفت مار نر و ماره است که تاثیر به سزایی بر میزان اثرات اعجاب انگیز مهره مار دارد. دقت کنید بعضی از فروشگاه ها مخصوصا آنهایی که مهره مار را از داخل تهیه میکنند (در صورتی که واقعا مهره مار بفروشند) هیچ دقتی بر جفت بودن مهره های مار ندارند.

3. موارد دیگری نیز برای آزمایش مهره مار در سرکه و یا مواردی دیگر نیز وجود دارد که امکان انجام آنها هنگام خرید امکان پذیر نیست. پیشنهاد میکنیم بعد از خرید مهره مار از جواهر مارکت آن را روی شعله آتش (ترجیحا شعله آبی گاز) قرار دهید تا از اصلی بودن آن اطمینان حاصل کنید (دقت کنید شعله کبریت ممکن است باعث دوده گرفتن مهره مار شود – مهره مار را به مدت طولانی روی آتش قرار ندهید)

4. قیمت مهره مار با توجه به ارزش بسیار بالای آن و کمیاب بودن هیچ معیار خاصی ندارد، ممکن است یک فالگیر مهره مار را (که احتمالا اصلی نیست) را تا چند صد هزار تومان بفروشد! و ممکن است بدلیل عدم آشنایی اکثر مردم با مهره مار هر شیء دیگری شبیه به مهره و یا ترجیحا شبیه مهره مار را با قیمت های پایین و گول زننده به فروش برسانند.

5. اندازه مهره مار مونث تقریبا دو برابر لپه و مهره مار مذکر سه برابر سایز یک لپه است (در برخی موارد ممکن است جفت مهره مار تقریبا یک اندازه باشند و یا مهره مونث بزرگتر از مذکر باشد)، مهره مارهای که رنگ روشن تری دارد دارای ارزش بیشتری می باشند (مهره ماری که تقریبا سیاه شده باشد قدیمی تر است که دارای بار فرامغناطیسی کمتری بوده و قابل استفاده نیست)

192 comments
 1. محمدحسين

  جالبه؟
  اگه مهره مار سرچ کني اوليش که خودتونيد نه،دوميش مهره مار ميفروشه اونم 10هزارتومان تازه جالبتر اين که براتون پستشم ميکنند؟؟؟!
  اينا کنين دست هرچي هنديو آبادانيه از پشت بستن!

 2. شیدا

  سلام دوستای گلم هر کی مهره مار میخواد اونم به اسم خودش افسون بشه بهم ایمیل کنه یه مرتاض هندی اومده 3 تا داره میده 70000 تومن با ضمانت نامه که اگر اصل نبود پولتو پس میده من خریدم از فرداش همه چیم اوکی شد اگر خدا بخواد اخر همی ماه ازدواجمونه دوست داشتید ایمیل کنید بهتون شمارشو میدم

 3. مصطفی

  سلام بچه ها!خواهشا گول نخورین.مهره مارهایی که عکساشن تو اینترنته اصل نیستن.اصل اونهاشبیه به دانه های برنج فقط یکم بزرگترند.نوکهاشون هم تیزه.رنگشون هم قهوای روشنه

 4. محمد

  من مهره اصل سراغ دارم جلو خودت هم امتحانش میکنه مهره اصل وقتی میبری سر نانوایی همه نون تو تنور نمیچسبن من خودم دیدم قیمتش هم 4/5 ملیون و یک مهره باطل(باهاش زنا شده)باید از هفت دریا ردش کنی تا درست بشه اون مهره اولی 10 سالست ولی اگه میترسین بهتون انداخته بشه بهتره برید شرف شمس عقیق یمنی رو بگیرید ک همه کارای مهره مار رو انجام میده و تو قران و احادیث اسم و کاراش اومده من ی جا بلدم میتونین شرف شمس و مهره اصلی تهیه کنین مهره های اصل من خودم ضمانت میکنم این ایمیلمه خواستین اد کنین یا ایمیل بزنین تا ادرسش بدم بهتون

 5. اميد

  به خدا من دارم اصل اصل… تا حالا نشده برا كاري برم و نتونم انجامش بدم تمام فك و فاميل واقعا جذبم شدن بابام تو شركت نفت اميديه ست چند بار رفته هندوستان يكي از دوستاش با يه مرتاض يا يه ملا كه دقيقا نميدونم چيه دوسته يه دهنه مغازه تو شهرمون بهش داد اينارو براش آورد ما هم جاتون خالي از بابا جونمون كش رفتيم مجبور شدم برا فرار از دست دخترا فاميل و محله ده خط عوض كردم باز ول كن نيستن

 6. سید کامل

  با سلام خدمت همه عزیزان جوینده

  مهره مار باید به نام شخص باشه اگر مهره خریدی و به نام نباشه جواب نمیده اگه خریدی و حتی به نام کسی دیگه باشه بازم تاثیری نداره

  من 2 جفت مهره دارم و مهره انواع مختلفی داره مهره که در این سایت دیدم مهره نوع ایرانی و از نوع مار جعفری هست که تمام آنها مار کوچک و به اصطلاح 6 یا 7 ماهه هستن نوع مختلف مهره و جود داره این مهرها معروفه به مهره جادو اصل اصل مهره مار به اندازه دونه برنجه که وست این دونه یه خال مشکی وجود داره این دونه کوچیک مهره ماره و زنده هست کسانی که فکر میکنن مهره مار از جفت میفته خواب دیدن اونی که از مار میفته مهره جادو ماره مهر مار نیست مهره مار از طرف خود مار به شخص مورد نظر هدیه میده که اون شخص پاک سلام صالح باشه یه بچه میتونه از مار مهره بگیره ولی از منو شما این کار بر نمیاد بله مهر جادو خیلی کارا میکنه ولی مهر مار چیزی دیگست اگه فکر میکنید میتونید مهر مار بدست بیارید ساده هست کافیه برید دنبال شاه مار که یه افعی نگهبانشه شاه مارها زیاد نمیتونن حرکت کنن و پشت افعی سوار میشن فکر کنم اخرین خبری که انشار پیدا کرد توی ایران مردی توی شمال یه شاه مار کشته بود که فردای اون روز تمای مارهای کل خونشو تسخیر کردن و انقدر بش نیش زده بودن که بدنش سیاه شده بود شاه مار حتی تو خونه نگه داری بهت مهره نمیده تازه دورت پور مار میشه مارا واسه خاطر اینکه داری از مادرشون نگهداری میکنی گوش به فرمانتن همه چی برات فراهمه ولی مهره بهت نمیده مگر ادم پاکی بدون اینکه بدونه چیکار میکنه نوازشش کنه اونم بهت لطف کنه بده بهش تمام اساطیر دنیا شاه مار دارن نه مهره یه تعداد کم عربا دارن هر کی رفته دنبالش بر نگشته افعی رو کشتن بعد مارو گرفتن بردن یه جای امن اونم اعتمادی باشه که مارا بهت حمله نکنن خیلی حرفه کار از ادم عادی بر نمیاد جادوگر میخواد زکر میخواد چله نشینی میخواد تنها چیزی که دانشمندان هنوز براشون سواله اینکه سنگی که بهش میگن مهره جادو فقط تو فضا و سیارات همسایه نمونش پیدا کردن و مهره مار هچ گونه ردی ازش ندارن و اصلا نمیدونن چیه توی کل کتاب هندوها مایاها فرونها بنی اسرائیل و همه ادیانها مار یکی از اساترین نماد بوده و هنوزم نمیدونن چیه دعای مهره مار اینجوریه هر کسی هر جور خونده هم چرند خونده برات

  نام
  نام پدر
  نام مادر
  بر اساس حرف ابجد جمع میشه
  اساس و نظیره مشخص میشه
  نظیره جمع میشه
  با توجه به قران جمع نظیره نام ذکر مورد نظر بیرون میاد
  بعد اینکه ذکر مشخص شد نام قیم شما باید مشخص بشه
  جمع عداد اسم شما نام الهی شما نام قیم شما مساویه با تعداد روز زکر شده یعنی شما باید به تعداد ان روز زکر کنید به تعداد مشخص شده بعد آن هم باید قربانی کنید که مهر مار یا مهر جادوی شما تاثیر کامل بزاره

  اینایی که گفتم واقعیته شما تهت تاثیر مقناتیس مهره قرار میگیرید ولی بی بهره از اونید که چه شیع یا شخص یا جن یا روحی قرار برای شما کار انجام بده مهره بخری امروزت مثل فرداته پول از اسمون نمیباره که باید جون بکنی ولی راهشو بلد باشی قیمت بهت میگه کجا پول خوابیده برو اونجا راز دل مردومو برات اشکار میکنه شرو خیرو از هم تشخیص میدی دورغ و راست از هم تشخص میدید اینا ارزش داره و کلی چیزای دیگه از بس دروغ خوندم توی این سایتهای ایرانی همون خودمون دیگه خسته شدم بابا یه چی شنیدین تحقیق کنید راستشو به مردم بگید که یارو پول میده باقی کارم میکنه ولی راهشو بگید

 7. پگاه

  سلام من مهره مار اصل دارم وبا ضمانت نامه .اصل نباشه پول بر ميگردونيم.

 8. لی لی

  من شخصی رامیشناسم که دعای مهره ی مار داره اگر بعد 40 روز دیدی اصل نبود پس میگیره ازت پولتو میده خودمم 3 تا خریدم یکیش امتحان کردم اصل بود چند جا بردم گفتن اصله مال دوتا اقاس یکیش پسرش که از هند میفرسته واسه این اینم میده دعاش میخونن پست میکنه بعد تو پولو میدی خواستین بهم بگین شمارشو میدمتون من که کن فیکون شدم خدایش دمشون گرم

 9. شيدا

  بچه ها من كسي ميشناسم مهره مار داره اصله با ضمانت نامه ميده ا؛ر اصل نباشه بولت بس ميده ضمانت با مهرها ميفرسته براتون خواستيد ايميل كنيد بدم شماره رو

 10. احسان

  سلام اصلش رو دارم ولي برام كاري نكرده شاىد دعا نداره لطفا دعاشو هركي بيدا كرد رو سايت بزاره”

 11. ماهک

  بچه ها اصلادنبالش نباشین.من از زاهدان سفارش گرفتم .ولی اصلافایده نداشت.حتی کسی که برام آورد آشنا بود ولی همش الکیه.کسی هم که اصلشو داشته باشه خاطرتون جمع پیش خودش نگه میداره.هنوزکه هنوزه مادرشوهرم مثل سگ میمونه.

 12. ﻫﺴﺘﻲ

  ﺳﻼ ﻡ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻣﻦ ﺣﺪﻭﺩ ﻳﻚ ﻣﺎﻩ ~ﻳﺶ ﻣﻬﺮﻩ ﻣﺎﺭ ﺑﺎ ﺿﻤﺎﻧﺖ ﻧﺎﻣﻪ ﺍﺵ ﺧﺮﻳﺪﻡ ﻣﻴﮕﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ 40 ﺭﻭﺯ ﺍﺛﺮﺵ ﻣﻴﺒﻴﻨﻲ ﺷﺐ ﺍﻭﻝ ﻛﻪ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﮔﺮﺩﻧﻢ ﺳﺮﺩﺭﺩ ﻋﺠﻴﺒﻲ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﺎ ﻣﺪﺗﻲ ﻫﻢ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﺪ ﺑﻌﺪ ﺑﻪ ﺧﺮ ﻣﺎﻫﻲ ﻭ ﺩﻧﺪﻭﻧﺶ ﺷﻚ ﻛﺮﺩﻡ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ﺑﻬﻢ ﮔﻔﺖ ﺍﻭﻧﺎ ﺗﺰﻳﻴﻨﻲ ﺗﻮ ﺿﻤﺎﻧﺖ ﻧﺎﻣﻪ ﺍﺕ ﻫﻢ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﻭﻟﻲ ﻣﻬﺮﻫﺎ ﺍﺻﻠﻪ ﺍﺻﻞ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﺍﻭﻥ 3ﺗﺎﺭﻭ ﺍﺯ ﺑﺴﺘﺶ ﺩﺭ ﺑﻴﺎﺭﻱ ﺩﻋﺎﺷﻢ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻳﻪ ﺩﺭﻭﻳﺶ ﺭﻭﺵ ﺧﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﻣﻦ ﻭ ﻣﻄﻠﻮﺑﻢ ﺧﻴﺎﻱ ﻋﺎﻟﻲ ﻭ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺍﻻ ﻥ ﺳﻪ ﺭﻭﺯ ﻛﻪ ﺍﻭﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺮﺩ ﺷﺪﻩ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ ﺍﻭﻧﺎﺭﻭ ﺩﺭﺍﻭﺭﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﺩﻭﺭ ﺣﺎﻻ ﺍﮔﺮ ﺧﻮﺍﺳﺘﻴﺪ ﺑﻬﻢ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﻛﻨﻴﺪ ﺷﻤﺎﺭﺷﻮ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﻣﻴﺪﻡ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ 60ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﻦ ﻫﻢ ﺍﺯﻡ ﮔﺮﻓﺖ ﺍﻣﺎ ﺍﮔﺮ ﻛﺴﻲ ﻫﻢ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﮕﻪ ﻣﻦ ﺣﺎﻻ ﭼﻴﻜﺎﺭ ﻛﻨﻢ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻣﻴﺸﻢ ﻛﻤﻜﻢ ﻛﻨﻴﺪ ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﺗﻮ ﺑﺪ ﻭﺿﻌﻴﺘﻲ ﺍﻓﺘﺎﺩﻡ ﺷﺪﻡ ﻣﺜﻞ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺍﺏ ﻧﻤﻚ ﺧﻮﺍﺑﻮﻧﺪﻧﺶ ﻣﺮﺳﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻲ

 13. ابی

  سلام عزیزان من دعای خرمهره رو دارم دعای کسکفتارم دارم ولی دعای مهره مار ندیدم. اگه کسی داره به شماره موبایلی که جز،ادرس ایمیلم هست برام اس کنید اگه کسی مهره مار داشته باشه و دعای مهره مار درست خونده بشه بهش تا یه هفته اول جواب میده. من داشتم دخترا، بخدادیونم شدن خودشون میومدن سمتم خودشون امار میدادن.

 14. رسول

  سلام تنها راه فهميدم مهره اصل مار اينه كه موقع جفت گيري اونجا باشي و بعد بگردي دنبال مهره ها كه ميگن موقع جفت گيري مار اگه لباس تنتو بندازين روشون بي برو برگرد به خواستت كه هرچي باشه ميرسي

  1. جوجو

   آقا رسول بايد دختر باكره باشه كه شلوار را در بيارد وبندازد رو مارها وبايد از چند تا آبگذرد واگرنه مار ميكشدش چون در زمان جفت گيري مار چند برابر قبل تحريك شده

 15. مجید

  تورو خدا دعا را به من هم بدید.به نظر شما تو سرکه بندازمش یا نه؟

  1. نادر

   سلام آقامجيدشرمنده اگه دعاي مهره مارگيرآورديد واسه منم ايميل كنيد.مرسي

 16. بنده خدا

  دوستان عزیزم بنظر شما امام حسین ع بعد از گذشت قرنها از شهادتشان هنوز برای ما مکرم هستند آیا ایشان مهره مار ی داشته اند؟ آیا آیت اله بهجت مهره مار داشتند؟ باور کنید هر چه می خواهید اگر با دلی صاف از خدایمان طلب کنید عطا می کند . اگر شما یک قدم بطرف خدایمان بردارید خداوند تمام و کمال شما را در آغوش می گیرد. مگر نه اینکه خودش فرمود همانا قران شفا و رحمتی است برای انسان . چرا ما اصل را رها کرده ایم به فرع پناهنده می شویم؟ ماه مبارک رمضان در پیش روست بیائید برای هم دعا کنیم تا خدا حاجت دلمان را عطا کند که آنچه اوببخشد ماندنی است؟ من از خدا برای همه شما تندرستی و آرامش را آروز می کنم . التماس دعا دارم

 17. زهرا

  من شخصي راميشناسم كه دعاي مهره ي ماررادارد.
  ولي بعدماه رمضان ميادايران.
  دعاشوپيداكردم حتما واسه همتون ميفرستم.

  1. مهدی

   واسه منم بفرستین دعاشو.. من اینترنتی گرفتم نمیدونم اصله یا نه..

 18. زهرا

  سلام
  من مهرمارديدم ودارم بله تاثيرداره ولي اعتقادم مهم است ,
  تامدتي ديگرهم بازم قراره بدستم برسه ولي نميدان چندتا.
  مهرماراصل بالاي چهل ممليون است.
  اگركسي زيادشمال ميره ياجهانگرداست ميتواندمهره ماررابدست اورد.
  اگرمهرماربدستم رسيدخبرتان ميكنم.ولي بايداصل بودنشومطمين شوم.
  اول واخرخدا
  اينهاهم وسيله ايي هستن كه بايدازراه درست استفاده كرد
  درغيراين صورت پيش خداجوابگوهستي.
  باتشكر

  1. مسعود

   من سخت به به دنبال مهره أصلى مار هستم وقىمت أن برام مهم نىست اصل بودنش مهمه لطفا أيميلتون يا شماره تماس برام بفرست .ممنونم

  2. حامد

   سلام من مهره مار اصلی دارم .شما خریدار سراغ دارید ؟ ممنون

 19. mohammad

  سلام به همه من یه مهره ماردارم امتحانم کردم توسرکه انداختم چرخش انجنانی نداشتن ولی کمی حرکت کردن وبه هم نزدیک شدن کسی هست که دعای مهره مار رو بلد باشه لطفا توسایت بزاره

 20. نسیم

  این همه پرسیدن دعای این مهره مارها چیه یه نفر جواب نداده!!!!!!!!!!!!خب دعاشو تو سایتتون بزارید یا یکی از شماها که بلدید پیام بزارید.لطفا

 21. محمد حسینی

  هیچ کدوم مریم ایران مهره مار اصلی ندارید داخل ایران فقط 10نفر دارن

 22. محمد حسینی

  بهم بزنگید بچها میخای بدونی مهره مار اصلی از کجا گیر میاد

  1. اشنا

   با سلام فکر میکنید که مهره مار به همین سادگی و تو دست خیلی ها قرار میگیره؟
   فکر کنم اصلش اگه گیر بیاد خیلی گرونه
   حالا شما این مهره رو از کجا پیدا کردید آیا از اصل بودنش اطمینان دارید؟

 23. یاور عزیز

  دوستان عزیز مهره مار دو غده موجود در سر مار است.زمانی که این دو غده در آب جوش قرار بگیره محکم میشه.نوعی صدف هم با همین نام وجود دارد.کربنات کلسیم موجود در مهره وقتی با سرکه یا آب لیمو ترکیب بشه تولید گاز دی اکسید کربن میکنه و همین گاز باعث چرخش مهره مار میشه.هیچ اشعه مغناطیسی هم نداره.جدا از این واقعیت که “مهره مار دارای نیروهای خاصه و باعث تاثیرات خوب میشه” غلطه علم ثابت کرده این جور چیزا باعث میشه از لحاظ روانی فرد مثبت نگر بشه.

 24. ريحانه

  سلام من مهره مار اصل ديدم اگر داخل ظرف شير بگذاريد بعد از يكساعت ذره اي شير در ته ظرف نمي مانند .قيمتش چندين ميليون است . كسي ميخواست به من امانت بده چند روزي چهارميليون ميخواست من نگرفتم .

  1. اميد

   اوني كه گفتي شير رو تموم ميكنه مهره مار نيست اون خر مهره هست كه تازه اون هم پيدا نميشه

 25. سعید

  سلام بچه ها من یک جفت از مهر مار اصلی رو دارم و واقعا برام کارهای زیادی انجام داده

  1. آشنا

   سلام آقا سعید
   میشه در مورد این مهره مار بیشتر توضیح بدین و برام میل کنید ،مثلا اینکه از کجا اوردید و آیا واقعا راسته ؟
   ممنونم

 26. سامان

  اینجا احواز است‏!‏
  توخوزستان مهره ی مار و خر زیادگیرمیاد،اونم اصلش‏!‏
  من خودم سراغ دارم واکثرا کارا دوستان وآشناهارو انجام میدم‏!‏

  1. امیرحسین

   سلام زهراجان.خوب هستین؟آفرین.احسنت به شما.باریکلا.منم با نظرشما موافقم.آدم خدا و معنویات رو ول کنه بچسپه به یه سنگ؟موفق و پیروز باشید عزیزجان.خدا و اهلبیت پشت و پناهتون باشه.

 27. تی تی

  سلام.جواب سوالهای دوستان رو کجا میدید؟ من خیلی مشتاق دونستن جوابها هستم.از اطلاعات بسیار خوبتون متشکرم.

 28. بهار

  سلام بچه ها اگه کسی دعای مهره مارو بلده برام بفرسته ممنون می شم ایمیلم هم اینه
  bahareh_k62@ yahoo.com

  1. احسان

   قراره از یک نفر بگیرم گرفتم خبرت میکنم توچیکار کردی

 29. علیرضا

  اره با نازنین موافقم هر که اصلشو داشته باشه به هیچ قیمتی نمیفروشه-من اصلشو دارم با هیچ چیزم هم عوضش نمیکنم از وقتی که گیرم آمده موفقیتمو دیدم توی هر چی که خواستم

  1. ترنم

   سلام علیرضا خوش به حالت.ازکجا اوردی.میشه به من امانت بدیش چون نه پولشودارم بخرمش نه بلدم.
   تنهاراهی هم که برام مونده همین مهره ماره.شایدبه حرفم بخندی اما جدی گفتم.ادم بد وکلاهبرداریم نیستم.میتونم ثابت کنم.دوس داشتی میل بده.زکدوم شهری شما؟

 30. ایلناز

  بچه ها باید واسه دعای مهره برید پیش دعا نویس و باید مال هرکیه اسمشو بیاره و به اصطلاح افسونش کنه

 31. ایلناز

  آقای امیر حسین میشه دعاشو به من بدی ممنون میشم

 32. ایلناز

  سلام اصلا مهره مار خریدنی نیست اصلش یاید از قدیم و به صورت ارث به کسی برسه

 33. alh

  سلام ممنون از راهنماییتون میشه بگین از کجا میتونم اصل شو بخرم؟

 34. رضا

  خودم دوتا مار خريدم ولي انگار بايد ببرمشون زنان زايمان اصلأ جفت گيري نميكنن در ضمن مهر مار اصل اندازه برنج و رنگش شيشه اي مات من خودم حدود 13سال پيش دست يه هندوى دوره گرد ديدم هر مهره اي هم بايد به اسمتون باشه ببريد پيش دعا نويس به اسمتون ميزنه نياز به دعا نداره

 35. علي

  سلام.دوستان من يك ماربازم 30جفت مارهاي متفاوت توخونه ام دارم بارهاشاهد جفت كرفتن مارها شدم اما نديدم هيج مهره اي ازشون بيفته.همش خرافاته با دراوردن اصلي وغير اصلي ميخوان بر درامدشون بيفزايند.

 36. مسلم و احسان

  سلام برو بچ کسی میدنه مهره ی خر چه جوری به دست میاد من یک خر دارم می خوام مهرشو در بیارم لطفا رهانمایی کنید.

 37. مهشید

  والا این مهره مار برای دوستان ما که جواب داده در اوج نا امیدی اما اصل بودنش خیلی مهم و در زمینه عشق عاشقی حتما باید به نامتون خونده بشه اصلش رو کم میشه پیدا کرد در صورت نیاز باید دست به دامن عطیقه فروشا بشید وا باهاشون آشنا وگرنه کهگیرتون نمیاد اون چه مشخص ایران مار زیاد داره و این جور جیزا رو تو کرمان سرخس خراسان یا این جور جاها بیشتر میشه پیدا کرد
  به هر حال هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد ولی تاثیر داره خوبم داره بببببببببببه شرطی که دعاش درست خونده بشه لا غیر

 38. رز

  سامان جان میشه اگر واقعا مهره مار اصل کبری داری به من ایمیل بزنی من میخوام، متاسفانه شما آدرس ایمیل نذاشتی، ممنون
  sogol.mah23@yahoo.com

  1. ﺷﻴﺪﺍ

   ﻣﻬﺮ ﻣﺎﺭ ﺧﻮﺍﺳﺘﻲ ﺑﻬﻢ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﻛﻦ ﺑﺎ ﺿﻤﺎﻧﺖ ﻧﺎﻣﻪ ﺑﺮﺍﺕ ﻣﻴﻔﺮﺳﺘﻦ ﺍﺯ ﻣﺮﺗﺎﺽ ﻫﻨﺪﻱ ﻗﻴﻤﺘﺶ ﻫﻢ 100ﺗﻮﻣﻦ ﻣﻦ ﺧﺮﻳﺪﻡ ﻭﺣﺸﺘﻨﺎﻙ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻛﺮﺩ ﺑﺮﺍﻡ

  2. اویس

   سلام دوستان عزیز . مطالبهای که نوشته بودید خوندم باید بگم مهره مار اصل آب می خوره خون می خوره شیر می خوره و در هنگام خوردن صدای شبیه جیک جیک قابل شنیدن داره . دعای بخصوصی نداره بلکه بعد از هر هفته داخل شیر در جای خلوت بزاری اونم مقدارکم در هنگام گذاشتن کنارشون بشین . حدود دوسال من دارم اما شباهت و یا این مهره مارها که داخل اینترنت یا دست مردم دیدم همشون تقلبی است و از زمین تا آسمان حتی شکلشون این نیست اینا یک نوع صدف دریایی و دندان ماهیها هستند برید کنار ساحل اینجور صدفها و دندانهای ماهیها دیده میشه گول نخورید و از نظر قیمت به هیچ قیمتی نمی دمشون . و دنبالشون نگردید اینجوری پیدا نمیشه . در ضمن صدای یک حشره شبیه جیر جیرک اما قشنگتر داره و اون کسانی که دارند با صدایش آرامش می گیرند . هنگامی که مهره مار برای اولین بار با خودت همراهه حدود 15 روز انسان خودش بیمار میشه نمی دونم واسه چیه اینا تجربه من هست از مهره مارهای خودم . هر کسی داره

Comments are closed.